MAMY GAZELĘ

Z przyjemnością informujemy, że firma BSN BIERSIN otrzymała tytuł Gazele Biznesu 2019 – najbardziej dynamicznych polskich przedsiębiorstw.

Tytuł Gazeli Biznesu to znak rozpoznawczy dobrze zarządzanych, uczciwych i cieszących się dobrą kondycją finansową firm. Jego czytelne i niezmienne od lat kryteria sprawiają, że jest on obiektywny – udział w nim jest bezpłatny, a o jego przyznaniu nie decyduje jury, lecz wyniki finansowe przedsiębiorstwa z trzech ostatnich lat.

To tytuł, który kojarzy się z prestiżem i zarazem świetna rekomendacja mająca niebagatelne znaczenie w kontaktach handlowych z dotychczasowymi i nowymi kontrahentami. Wyróżnienie odzwierciedla dobrą reputację oraz wiarygodność przedsiębiorstw, które dzięki niezwykle dynamicznemu rozwojowi doskonale dają sobie radę nawet wśród znacznie większych konkurentów.

Kryteria Rankingu

W każdej edycji rankingu badane są wyniki finansowe firmy za pełne trzy poprzedzające lata. W bieżącej edycji są to wyniki osiągnięte w okresie 2016, 2017 i 2018. Weryfikacji podlega wyrażony w procentach przyrost obrotów ze sprzedaży. Dane pochodzą z Monitora Polskiego B lub KRS-u. Aby otrzymać tytuł firma musi przez trzy lata z rzędu zwiększać obroty i osiągać zysk.